Kırkağaç Belediye Başkanlığı

Yaralı Karaca Tedavi Edildi

Belediyemizden Haberler

Yaralı Karaca Tedavi Edildi

Kırkağaç’ın Demirtaş Mahallesinde bir vatandaş tarafından bulunan yavru yaralı karaca Kırkağaç Belediyesi tarafından koruma altına alınarak tedavi edildi.
Demirtaş Mahallesine bağlı Taşpınar mevkiinde bir vatandaş tarafından yaralı bir karaca yavrusu bulundu. Kırkağaç Belediyesine bildirilen yaralı hayvan,  ekipler tarafından alınarak Kırkağaç Belediyesi Veteriner Kliniğine getirildi. Zabıta Müdürlüğüne bağlı olarak görev yapan Veteriner Hekim Volkan İşler tarafından yapılan ilk müdahalede ayağında kırık tespit edilen yavru karaca tedavi altına alındı. İlk müdahalenin ardından yaralı karaca Milli Parklar yetkililerine teslim edildi. Yaralı karacayı getiren vatandaş ise gösterdikleri ilgi ve çabadan dolayı Kırkağaç Belediyesi’ne ve Veteriner Hekim Volkan İşler’e teşekkür etti.
 

DİĞER RESİMLER
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Başkan Gedüz, Hayvan Pazarında İncelemelerde Bulundu

Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, kurban bayramına az bir süre kala ilçede kurulan hayvan pazarını ziyaret ederek son duruma ilişkin birim amirlerinden bilgi aldı.  
PAZAR, ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA AÇILACAK
Hayvan pazarının önümüzdeki haftadan itibaren açılacağını vurgulayan Başkan Gedüz; “Koronavirüs tedbirleri kapsamında düzenlediğimiz hayvan pazarımızdan kotra alan kardeşlerimiz önümüzdeki hafta itibariyle hayvanlarını pazara getirebilecek. Satış yapacak tüm vatandaşlarımıza şimdiden hayırlı işler dileriz” şeklinde konuştu.
 

DEVAMI

TOKİ Binalarından Fotoğraflar

DEVAMI

Foto Galeri

  • Kırkağaçtan Kareler
  • Etkinliklerimiz

Videolar

  • Kırkağac
Yaşar İsmail GEDÜZ
Belediye Başkanımız
baskan