Kırkağaç Belediye Başkanlığı

Son gün 30 Kasım 2019!

Duyurular

Son gün 30 Kasım 2019!

Kırkağaç Belediyesi Emlak, Çevre Temizlik Vergisi (ÇTV), İlan ve Reklam vergilerinin 2019 yılı 2.taksitlerinin tahsilatına başladı. Emlak vergilerinin 2. taksit ödemeleri için son gün 30 Kasım!!

DİĞER RESİMLER
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Haydi Kırkağaç Elazığ için Tek Yürek

Elazığ merkezli meydana gelen deprem nedeniyle mağduriyet yaşayan kardeşlerimiz için kullanılmamış kıyafet, battaniye, gıda kolisi, bebek eşyaları, temizlik malzemesi desteği sağlayacağız.
Destek olmak isteyen vatandaşlarımız bölgede kullanılacak yardımları 30 Ocak 2020 Perşembe Saat 17:00’ye kadar Kırkağaç Belediyesi’ne ulaştırabilirler .

DEVAMI

Pazaryeri Tezgahları Satışa Çıkıyor Son Gün: 16 Ocak 2020

Kırkağaç Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Perşembe Pazarı Kapalı Pazaryerindeki meyve- sebze tezgahlarını satışa çıkarıyor.
Meyve - sebze pazarındaki boş olan tezgahların Zabıta Müdürlüğü tarafından yeniden satışa çıkarılacağı belirtilen açıklamada şu ifadelere yer verildi:
“Perşembe Pazarı Kapalı Pazaryerindeki meyve- sebze pazarındaki boş olan tezgahlar satışa çıkacaktır. İlgili esnaf veya üreticilerin en geç 16 Ocak 2019 Perşembe gününe kadar Belediyemize, almak istedikleri peron ve dilekçe ile birlikte şahsen başvurmaları gerekmektedir. Başvuru için; esnafın ilgili esnaf odalarına kaydının bulunması,  üretici bölümünde yer almak isteyenlerin ise üretici kaydının bulunması gerekmektedir. Diğer gerekli şartlar Belediyemize yapılan şahsen başvuruda belirtilecektir”
 

DEVAMI

Foto Galeri

  • Kırkağaçtan Kareler
  • Etkinliklerimiz

Videolar

  • Kırkağac
Yaşar İsmail GEDÜZ
Belediye Başkanımız
baskan