Kırkağaç Belediye Başkanlığı

Sarıağa Mahallesi'nde Yol Yapım Çalışması Başladı

Sarıağa Mahallesi'nde Yol Yapım Çalışması Başladı

Belediye Başkanımız Sn. Yaşar İsmail Gedüz'ün talimatları doğrultusunda, Kırkağaç Belediye Başkanlığı Fen İşleri Müdürlüğü’nce altyapı çalışması tamamlanan Sarıağa Mahallesi 85/A ve 95/A Sokakta parke taşı döşenmesi çalışmaları başlamıştır. Sarıağa Mahallesi Muhtarı Yusuf Özkan ve Sarıağa Mahallesi’ndeki vatandaşlarımız, yapılan çalışma nedeniyle duydukları memnuniyeti dile getirerek Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz’e teşekkürlerini sundular.

DİĞER RESİMLER
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Şair Eşref Mahallesi Miniklerinin Anlamlı Davranışlarına Gedüz'den Ödül

İlçemiz Şair Eşref Mahallesi'ndeki çocuklar herkese örnek olacak bir davranış sergileyerek "Mahallemizi temiz tutalım" adı altında çevreye atılan çöpleri topladıkları için Belediye Başkanı'mız Yaşar İsmail Gedüz tarafından Başkanlık Makamında kabul edilerek ödüllendirdi. Bu vesile ile konuşan Gedüz: Çocukların bu davranışının herkese örnek olmasını diledi ve çevremizi temiz tutalım mesajı verdi.

DEVAMI

Başkan Gedüz'den Çelikel'e Geçmiş Olsun Ziyareti

Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar Ismail Gedüz, eski İlyaslar Belediye Başkanı Osman Çelikel'e geçmiş olsun ziyaretinde bulunarak sağlık durumu hakkında bilgi aldı.

DEVAMI

Foto Galeri

  • Kırkağaçtan Kareler
  • Etkinliklerimiz

Videolar

  • Kırkağac
Yaşar İsmail GEDÜZ
Belediye Başkanımız
baskan