Kırkağaç Belediye Başkanlığı

Pazaryeri Tezgahları Satışa Çıkıyor Son Gün: 16 Ocak 2020

Duyurular

Pazaryeri Tezgahları Satışa Çıkıyor Son Gün: 16 Ocak 2020

Kırkağaç Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Perşembe Pazarı Kapalı Pazaryerindeki meyve- sebze tezgahlarını satışa çıkarıyor.
Meyve - sebze pazarındaki boş olan tezgahların Zabıta Müdürlüğü tarafından yeniden satışa çıkarılacağı belirtilen açıklamada şu ifadelere yer verildi:
“Perşembe Pazarı Kapalı Pazaryerindeki meyve- sebze pazarındaki boş olan tezgahlar satışa çıkacaktır. İlgili esnaf veya üreticilerin en geç 16 Ocak 2019 Perşembe gününe kadar Belediyemize, almak istedikleri peron ve dilekçe ile birlikte şahsen başvurmaları gerekmektedir. Başvuru için; esnafın ilgili esnaf odalarına kaydının bulunması,  üretici bölümünde yer almak isteyenlerin ise üretici kaydının bulunması gerekmektedir. Diğer gerekli şartlar Belediyemize yapılan şahsen başvuruda belirtilecektir”
 

DİĞER RESİMLER
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Boğulma Olaylarının Önlenmesiyle İlgili Kamu Spotu

İlçemizde bulunan kanal, gölet ve baraj tesislerinde hiçbir şekilde suya girilmemesi gerekmekte olup, suya girmenin can kayıplarına neden olabileceği, bunun yasak bir davranış olarak belirlendiği ve uymayanlar hakkında ilgili merciler tarafından idari yaptırım cezası uygulanacağı bildirilmiş olup, bu konuda vatandaşlarımızın dikkatli olması ve özellikle çocuklarımıza ikaz edilmesi gerekmektedir.

DEVAMI

Vatandaşlarımızın dikkatine!!

 İlçemiz Cinosman Mahallesi, 489 ada 15 parsel sayılı taşınmazın metruk olması sebebi ile  insan sağlığı ve can güvenliği bakımdan tehlikeli olduğu tespit edilmiş olup yapı sahiplerinin ivedilikle metruk yapıyı kaldırması veya gerekli güvenlik önlemlerini alması ilanen duyurulur.
 

DEVAMI

Foto Galeri

  • Kırkağaçtan Kareler
  • Etkinliklerimiz

Videolar

  • Kırkağac
Yaşar İsmail GEDÜZ
Belediye Başkanımız
baskan