Kırkağaç Belediye Başkanlığı

Öveçli Mahallesi Çok Amaçlı Etkinlik Salonunda Çalışmalar Sürüyor

Belediyemizden Haberler

Öveçli Mahallesi Çok Amaçlı Etkinlik Salonunda Çalışmalar Sürüyor

 Belediyemizce ihalesi yapılan 6 adet çok amaçlı etkinlik salonu işi kapsamında Öveçli Mahallesinde
408 m² alanda yapımına başlanan Çok Amaçlı Etkinik Salonu’nun inşaat çalışmaları sürüyor.
Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, projenin hızla tamamlanarak Öveçli halkının hizmetine sunulacağını belirtti. Konuyla ilgili açıklama yapan Başkan Gedüz, "6 mahallemizde vatandaşlarımızın düğün, nişan, toplantı ve özel gün etkinliklerinde kullanabileceği etkinlik salonu projemiz kapsamında Öveçli Mahallemizde 408 m²  alanda yapım çalışmalarına başladığımız 200 kişilik çok amaçlı etkinlik salonumuzun kaba inşaatı tamamlanmış olup, elektrik tesisatı ve ince işleri devam etmektedir. . Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yapılan etkinlik salonumuzda bay-bayan-engelli tuvaleti, gelin odası, piyanist odası ve aş evi bulunmaktadır.Mahallelerimizin ihtiyaçları dahilinde projelerimizi hayata geçirmeye devam edeceğiz. Öveçli Mahallemize hayırlı olmasını diliyorum." dedi.
 

DİĞER RESİMLER
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Market Ve Bakkalların Denetimleri Aralıksız Devam Ediyor

 
Kırkağaç Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, gıda üretimi ve satışı yapılan iş yerlerindeki denetimlerini sürdürüyor. Zabıta ekipleri tarafından gerçekleştirilen denetimlerde ilçe genelindeki işyerleri çeşitli kontrollerden geçirildi. Denetimler sonucunda son kullanma tarihi geçmiş gıda ürünler toplatılırken, iş yerleri hakkında ise tutanak tutuldu.
Vatandaşların sağlıklı beslenmesi açısından zabıta ekiplerinin gıda denetimlerine devam ettiklerini belirten Başkanımız Yaşar İsmail Gedüz, “Belediye olarak vatandaşlarımızın sağlıklı beslenmesi için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz ve bu konuda gerekli önlemleri alıyoruz” dedi.
 

DEVAMI

Başkan Gedüz, Mahalle Muhtarlarını Ağırlıyor

Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, mahalle muhtarlarıyla mahalle sorunlarına çözüm aramaya devam ediyor. Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. Başkan Gedüz bugün, belediye toplantı salonunda düzenlenen toplantıda; Cinosman, Musalar, Karaali, Hıdırağa, Memiş, Sarıağa, Kadriye, Zorağa, Yeni Mahalle, Tevfikiye ve Şair Eşref Mahallesi muhtarlarını ağırladı.
Başkan Gedüz, pandemi sürecinde kamu hizmetlerinin vatandaşlara daha hızlı ve sağlıklı şekilde ulaştırılması için muhtarlarla iletişim içinde olmaya devam edeceklerini söyledi. İlçe merkezi ve mahallelerdeki sorunları çözüp eksikleri gidermek için yoğun çaba gösterdiklerini ifade eden Başkan Gedüz, “İçinde bulunduğumuz pandemi sürecinde mahallelerinizde yaşanan sıkıntıları bizlere daha rahat bir şekilde ulaştırabilmeniz, taleplerinizi dinleyebilmek için toplantılara başladık. Birim amirlerimizle birlikte sorunları dinliyoruz, çözüm bulmaya çalışıyoruz. Pandemiden dolayı muhtarlarımızı tek ya da ikili gruplar halinde alıyoruz bu sayede sorunlarla hem daha detaylı ilgileniyoruz hem de önlemimizi almış alıyoruz. Hafta boyunca muhtarlarımızı ağırlamaya devam edeceğiz” dedi.
 

DEVAMI

Foto Galeri

  • Kırkağaçtan Kareler
  • Etkinliklerimiz

Videolar

  • Kırkağac
Yaşar İsmail GEDÜZ
Belediye Başkanımız
baskan