Kırkağaç Belediye Başkanlığı

Öveçli Mahallesi Çok Amaçlı Etkinlik Salonunda Çalışmalar Sürüyor

Belediyemizden Haberler

Öveçli Mahallesi Çok Amaçlı Etkinlik Salonunda Çalışmalar Sürüyor

 Belediyemizce ihalesi yapılan 6 adet çok amaçlı etkinlik salonu işi kapsamında Öveçli Mahallesinde
408 m² alanda yapımına başlanan Çok Amaçlı Etkinik Salonu’nun inşaat çalışmaları sürüyor.
Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, projenin hızla tamamlanarak Öveçli halkının hizmetine sunulacağını belirtti. Konuyla ilgili açıklama yapan Başkan Gedüz, "6 mahallemizde vatandaşlarımızın düğün, nişan, toplantı ve özel gün etkinliklerinde kullanabileceği etkinlik salonu projemiz kapsamında Öveçli Mahallemizde 408 m²  alanda yapım çalışmalarına başladığımız 200 kişilik çok amaçlı etkinlik salonumuzun kaba inşaatı tamamlanmış olup, elektrik tesisatı ve ince işleri devam etmektedir. . Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yapılan etkinlik salonumuzda bay-bayan-engelli tuvaleti, gelin odası, piyanist odası ve aş evi bulunmaktadır.Mahallelerimizin ihtiyaçları dahilinde projelerimizi hayata geçirmeye devam edeceğiz. Öveçli Mahallemize hayırlı olmasını diliyorum." dedi.
 

DİĞER RESİMLER
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Abonelik Sözleşmelerinde İkinci Mutluluk

Kırkağaç’ta doğalgaz kullanımına yönelik çalışmalar tüm hızıyla devam ederken İlçede yakında başlanacak olan abonelik başvuruları öncesinde ilk abonelik başvurusunu Kırkağaç adına Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz yaparak sözleşme imzaladı. Başkan Gedüz’ün ardından çarşı esnaflarından Ahmet Arslan da abonelik işlemini başkanlık makamında yetkililerin katılımıyla gerçekleştirdi.
Sözleşmenin ardından duyduğu mutluluğu dile getiren vatandaş Arslan, “Yıllardır ilçe halkı olarak doğalgazın gelmesini dört gözle bekliyorduk. Başkanımız Yaşar İsmail Gedüz’ün girişimleri olumlu bir sonuç verdi ve ilçemizde çalışmalar başladı kendisine bu süreçte var gücüyle çalıştığı için ve sonunda doğalgazı ilçemize kavuşturduğu için teşekkür ediyorum. Ben de ilk abonelerden biri olmanın mutluluğunu yaşıyorum. İnşallah yakın zamanda doğalgazı evlerimizde gönül rahatlığıyla kullanmaya başlayacağız. Çalışmalarda emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Bizlere ve ilçemize hayırlı olsun” dedi.
 

DEVAMI

Doğalgaz İçin İlk Abonelik Başkan Gedüz’den

Kırkağaç’ta doğalgaz kullanımına yönelik çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.
Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz'ün girişimleriyle ilçemize doğalgaz kazandırma çalışmaları kapsamında 2019 ekim ayında başlanan doğalgaz kullanımına yönelik çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. İlçede yakında başlanacak olan abonelik başvuruları öncesinde ilk abonelik başvurusunu Kırkağaç adına Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz yaparak sözleşme imzaladı.
Başkanlık makamında ilk sözleşmeyi imzalayan Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:
“Vermiş olduğumuz sözü yerine getirmenin gururu ve mutluluğunu yaşıyorum. Öncelikle bu mutlulukta emeği geçen başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere milletvekillerimize teşekkürlerimi iletiyorum. Söz verdiğimiz gibi Kırkağaç’ta doğalgaz kullanımına yönelik çalışmaların neredeyse sonuna geldik ve ilk abonelik sözleşmesine imzamızı attık. Kırkağaç olarak tarihi günlerden birini daha yaşıyoruz. İlk etapta altyapısı tamamlanan çalışmaların ilerleyen günlerinde aboneliklerle birlikte kapılarına doğalgaz kutuları konulacak. Hızlı bir şekilde alt yapısı olmayan bölgelerde de alt yapı çalışmaları devam edecek. Artık mutfakta, banyoda ve ısınmada doğalgaz konforunu hep birlikte yaşayacağız. İlçemize ve halkımıza hayırlı olsun" dedi. 
 

DEVAMI

Foto Galeri

  • Kırkağaçtan Kareler
  • Etkinliklerimiz

Videolar

  • Kırkağac
Yaşar İsmail GEDÜZ
Belediye Başkanımız
baskan