Kırkağaç Belediye Başkanlığı

Muhtarlar Toplantısı Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleşti

Belediyemizden Haberler

Muhtarlar Toplantısı Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleşti

Kırkağaç Kaymakamlığı tarafından Kırkağaç Belediyesi Meclis Salonu’nda muhtarlarla toplantı gerçekleştirildi.
 Mahallelerdeki sorunlar, talepler, görüşlerin değerlendirilmesi ve takibi  amacıyla muhtarlar ile konunun muhatabı kurumların bir araya gelmesi için düzenlenen toplantı Kaymakam Murat Büyükköse’nin  başkanlığında yapıldı.
Toplantıya Kırkağaç Kaymakamı Murat Büyükköse’nin  yanı sıra Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, ilçedeki kurumların amirleri, Manisa Büyükşehir Belediyesi yetkilileri ve 47 mahalle muhtarı katıldı.
 
 
 

DİĞER RESİMLER
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Zabıta’dan marketlere denetimler devam ediyor

Kırkağaç Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, gıda üretimi ve satışı yapılan iş yerlerindeki denetimlerine tüm hızıyla devam ediyor. Zabıta Müdürü Ahmet Benli'nin nezaretinde ekipler tarafından gerçekleştirilen denetimlerde ilçe genelindeki marketler çeşitli kontrollerden geçirildi. Denetimler sonucunda son kullanma tarihi geçmiş gıda ürünler toplatılırken, iş yerleri hakkında ise tutanak tutuldu.
Vatandaşların sağlıklı beslenmesi açısından zabıta ekiplerinin gıda denetimlerine devam ettiklerini belirten Başkanımız Yaşar İsmail Gedüz, “Belediye olarak vatandaşlarımızın sağlıklı beslenmesi için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz ve bu konuda gerekli önlemleri alıyoruz” dedi.
 

DEVAMI

Başkan Gedüz, misafirlerini ağırladı

Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, Akhisar Seyahat Yönetim Kurulu Başkanı Önder Adıyaman'ı makamında ağırladı. Başkan Gedüz, nazik ziyaretlerinden dolayı misafirlerine teşekkür etti.

DEVAMI

Foto Galeri

  • Kırkağaçtan Kareler
  • Etkinliklerimiz

Videolar

  • Kırkağac
Yaşar İsmail GEDÜZ
Belediye Başkanımız
baskan