Kırkağaç Belediye Başkanlığı

Kırkağaç Belediyesinde Personele Koronavirüs Önlemi

Belediyemizden Haberler

Kırkağaç Belediyesinde Personele Koronavirüs Önlemi

Koronavirüse karşı kent genelinde toplu kullanım alanları başta olmak üzere tüm alanlarda tedbirlerini sürdüren Kırkağaç Belediyesi, hizmet binasında da koronavirüs önlemi aldı.
Belediye binası baştan aşağı dezenfekte edilirken, belediyeye giriş yapan vatandaş ve personel için belli alanlara antibakteriyel el dezenfektanı konuldu.
Kent genelinde gece gündüz demeden dezenfekte çalışmalarını yürüterek halk sağlığı için tüm önlemleri alan Kırkağaç Belediyesi, personel sağlığı için de alarma geçti. Hizmet binası giriş çıkışlarında hem Kırkağaçlıların hem de personelin sağlığının korunması için belli alanlara antibakteriyel el dezenfektanı konularak, personelin sağlıklı bir şekilde görevini yerine getirebilmesi için mesai saati sonrasında tüm ortak kullanım alanları ilaçlandı.
Öte yandan ilçe genelinde bilgilendirme ve farkındalık sağlanabilmesi için sosyal medya ve online ödemelerin kullanılması için telefon mesajıyla bilgilendirme yapıldı. Bina içerisinde vatandaşla iletişim halinde olan personele eldiven ve maske takıldı. 
 
 
 

DİĞER RESİMLER
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Başkan Gedüz, Hayvan Pazarında İncelemelerde Bulundu

Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, kurban bayramına az bir süre kala ilçede kurulan hayvan pazarını ziyaret ederek son duruma ilişkin birim amirlerinden bilgi aldı.  
PAZAR, ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA AÇILACAK
Hayvan pazarının önümüzdeki haftadan itibaren açılacağını vurgulayan Başkan Gedüz; “Koronavirüs tedbirleri kapsamında düzenlediğimiz hayvan pazarımızdan kotra alan kardeşlerimiz önümüzdeki hafta itibariyle hayvanlarını pazara getirebilecek. Satış yapacak tüm vatandaşlarımıza şimdiden hayırlı işler dileriz” şeklinde konuştu.
 

DEVAMI

TOKİ Binalarından Fotoğraflar

DEVAMI

Foto Galeri

  • Kırkağaçtan Kareler
  • Etkinliklerimiz

Videolar

  • Kırkağac
Yaşar İsmail GEDÜZ
Belediye Başkanımız
baskan