Kırkağaç Belediye Başkanlığı

Kırkağaç Belediyesinde Personele Koronavirüs Önlemi

Belediyemizden Haberler

Kırkağaç Belediyesinde Personele Koronavirüs Önlemi

Koronavirüse karşı kent genelinde toplu kullanım alanları başta olmak üzere tüm alanlarda tedbirlerini sürdüren Kırkağaç Belediyesi, hizmet binasında da koronavirüs önlemi aldı.
Belediye binası baştan aşağı dezenfekte edilirken, belediyeye giriş yapan vatandaş ve personel için belli alanlara antibakteriyel el dezenfektanı konuldu.
Kent genelinde gece gündüz demeden dezenfekte çalışmalarını yürüterek halk sağlığı için tüm önlemleri alan Kırkağaç Belediyesi, personel sağlığı için de alarma geçti. Hizmet binası giriş çıkışlarında hem Kırkağaçlıların hem de personelin sağlığının korunması için belli alanlara antibakteriyel el dezenfektanı konularak, personelin sağlıklı bir şekilde görevini yerine getirebilmesi için mesai saati sonrasında tüm ortak kullanım alanları ilaçlandı.
Öte yandan ilçe genelinde bilgilendirme ve farkındalık sağlanabilmesi için sosyal medya ve online ödemelerin kullanılması için telefon mesajıyla bilgilendirme yapıldı. Bina içerisinde vatandaşla iletişim halinde olan personele eldiven ve maske takıldı. 
 
 
 

DİĞER RESİMLER
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

TOKİ Binalarından Fotoğraflar

DEVAMI

Koronavirüsle Mücadelede Muhtarlarla İş Birliği

Kırkağaç Belediyesi olarak koronavirüs tedbirleri kapsamında, 28 mahallemizde, vatandaşlarımızın kendi imkanlarıyla ilaçlama ve dezenfekte çalışmalarında kullanması için mahalle muhtarlarımıza atılmak üzere konsantre dezenfekte malzemesi teslim edildi. Başkan Gedüz konu ile ilgili yaptığı açıklamada, "Mahallelerimizde dezenfekte çalışmaları ekiplerimiz tarafından gerçekleştirildi ancak ilçe merkezindeki rutinle birlikte devam etmesi için muhtarlarımız ve köydeki vatandaşlarımızla iş birliği içinde olmaya karar verdik. Bu doğrultuda muhtarlarımızın mahallelerinde belirledikleri vatandaşlar tarafından köy merkezlerinde gerekli dezenfekte çalışmalarının yapabilmesi için konsantre dezenfekte malzemelerini ve maskelerini muhtarlarımıza teslim ettik" ifadelerine yer verdi.
 

DEVAMI

Foto Galeri

  • Kırkağaçtan Kareler
  • Etkinliklerimiz

Videolar

  • Kırkağac
Yaşar İsmail GEDÜZ
Belediye Başkanımız
baskan