Kırkağaç Belediye Başkanlığı

Kırkağaç Belediyesi Kilit Parke Döşeme Çalışmalarına Hız Verdi

Belediyemizden Haberler

Kırkağaç Belediyesi  Kilit Parke Döşeme Çalışmalarına Hız Verdi

Kırkağaç Belediyesi kilit parke taşı döşeme çalışmalarına devam ediyor. Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, “Kırkağaç’ımızın her mahallesini daha güzel hale getirmek için var gücümüzle çalışıyoruz” dedi.
Kırkağaç Belediyesi, ilçe genelindeki mahallelere dokunmaya devam ediyor. Çalışmalar kapsamında beton kilit parke taşı döşeme çalışmaları aralıksız sürerken, çalışmaların tamamlandığı mahalle sayıları artıyor.
Kırakağaç Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Cinosman Mahallesi 6 Sokak, 20 Sokak ve 12 sokağın bir bölümünde ayrıca tarihi Orta Cami çevresinde beton kilit parke taşı döşeme çalışması gerçekleştirdi.
Mahalledeki sokaklar yeni görünümüyle vatandaşlardan tam not aldı. Cinosman Mahalle sakinleri  sokaklara kilit parke taşı döşenmesiyle tozdan topraktan kurtulduklarını belirterek, yapılan hizmetlerden dolayı Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz’e ve ekiplere teşekkürlerini iletti.
GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYORUZ
Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, Kırkağaç’ı daha da güzel hale getirmek için her konuda çalışmalarının aralıksız devam ettiğini belirterek, “Vatandaşlarımız kilit parke taşı çalışmalarıyla birlikte toprak ve çamurlu sokaklardan kurtularak daha sağlıklı şartlarda ulaşım sağlayabiliyor. Ayrıca mahallelerimiz yeni bir görünüme kavuşuyor. Kırkağaç Belediyesi olarak gece gündüz demeden hangi mahallemizde ne sorun varsa anında çözüm oluşturmaya çalışıyoruz” dedi.

DİĞER RESİMLER
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Abonelik Sözleşmelerinde İkinci Mutluluk

Kırkağaç’ta doğalgaz kullanımına yönelik çalışmalar tüm hızıyla devam ederken İlçede yakında başlanacak olan abonelik başvuruları öncesinde ilk abonelik başvurusunu Kırkağaç adına Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz yaparak sözleşme imzaladı. Başkan Gedüz’ün ardından çarşı esnaflarından Ahmet Arslan da abonelik işlemini başkanlık makamında yetkililerin katılımıyla gerçekleştirdi.
Sözleşmenin ardından duyduğu mutluluğu dile getiren vatandaş Arslan, “Yıllardır ilçe halkı olarak doğalgazın gelmesini dört gözle bekliyorduk. Başkanımız Yaşar İsmail Gedüz’ün girişimleri olumlu bir sonuç verdi ve ilçemizde çalışmalar başladı kendisine bu süreçte var gücüyle çalıştığı için ve sonunda doğalgazı ilçemize kavuşturduğu için teşekkür ediyorum. Ben de ilk abonelerden biri olmanın mutluluğunu yaşıyorum. İnşallah yakın zamanda doğalgazı evlerimizde gönül rahatlığıyla kullanmaya başlayacağız. Çalışmalarda emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Bizlere ve ilçemize hayırlı olsun” dedi.
 

DEVAMI

Doğalgaz İçin İlk Abonelik Başkan Gedüz’den

Kırkağaç’ta doğalgaz kullanımına yönelik çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.
Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz'ün girişimleriyle ilçemize doğalgaz kazandırma çalışmaları kapsamında 2019 ekim ayında başlanan doğalgaz kullanımına yönelik çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. İlçede yakında başlanacak olan abonelik başvuruları öncesinde ilk abonelik başvurusunu Kırkağaç adına Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz yaparak sözleşme imzaladı.
Başkanlık makamında ilk sözleşmeyi imzalayan Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:
“Vermiş olduğumuz sözü yerine getirmenin gururu ve mutluluğunu yaşıyorum. Öncelikle bu mutlulukta emeği geçen başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere milletvekillerimize teşekkürlerimi iletiyorum. Söz verdiğimiz gibi Kırkağaç’ta doğalgaz kullanımına yönelik çalışmaların neredeyse sonuna geldik ve ilk abonelik sözleşmesine imzamızı attık. Kırkağaç olarak tarihi günlerden birini daha yaşıyoruz. İlk etapta altyapısı tamamlanan çalışmaların ilerleyen günlerinde aboneliklerle birlikte kapılarına doğalgaz kutuları konulacak. Hızlı bir şekilde alt yapısı olmayan bölgelerde de alt yapı çalışmaları devam edecek. Artık mutfakta, banyoda ve ısınmada doğalgaz konforunu hep birlikte yaşayacağız. İlçemize ve halkımıza hayırlı olsun" dedi. 
 

DEVAMI

Foto Galeri

  • Kırkağaçtan Kareler
  • Etkinliklerimiz

Videolar

  • Kırkağac
Yaşar İsmail GEDÜZ
Belediye Başkanımız
baskan