Kırkağaç Belediye Başkanlığı

Kırkağaç Belediyesi'nden WhatsApp iletişim hattı

Belediyemizden Haberler

Kırkağaç Belediyesi'nden WhatsApp iletişim hattı

Kırkağaç Belediyesi, vatandaşlardan gelen istek ve görüşleri daha hızlı değerlendirebilmek amacıyla Beyaz Masa birimine Whatsapp destek hattı kurdu.
Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, teknolojik gelişmeleri çözüm odaklı kullanarak projeleri birer birer hayata geçirmeye devam ettiklerini belirtti.
Günümüzde teknolojiye ve sosyal medyaya olan ilgiyi belediye hizmetleri için de kullanılmasını istediklerini ifade eden Başkan Gedüz açıklamasında, “Vatandaşlar bundan böyle Kırkağaç Belediyesi ile ilgili istek, talep, öneri ve şikayetlerini 0 (542) 2445667 numaralı telefon hattını kullanarak WhatsApp kanalıyla iletebilecekler. Vatandaşların gerek yazarak, gerek fotoğraf veya video göndererek direkt olarak ulaştıracağı istek, talep, öneri ve şikayetler; ilgili birimlere aktarılarak, değerlendirilmeye alınması sağlanacak. Ardından kısa süre içerisinde konuyla ilgili talebi ileten vatandaşa cevap dönülecek” ifadelerini kullandı.
 
 

DİĞER RESİMLER
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Başkan Gedüz, Hayvan Pazarında İncelemelerde Bulundu

Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, kurban bayramına az bir süre kala ilçede kurulan hayvan pazarını ziyaret ederek son duruma ilişkin birim amirlerinden bilgi aldı.  
PAZAR, ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA AÇILACAK
Hayvan pazarının önümüzdeki haftadan itibaren açılacağını vurgulayan Başkan Gedüz; “Koronavirüs tedbirleri kapsamında düzenlediğimiz hayvan pazarımızdan kotra alan kardeşlerimiz önümüzdeki hafta itibariyle hayvanlarını pazara getirebilecek. Satış yapacak tüm vatandaşlarımıza şimdiden hayırlı işler dileriz” şeklinde konuştu.
 

DEVAMI

TOKİ Binalarından Fotoğraflar

DEVAMI

Foto Galeri

  • Kırkağaçtan Kareler
  • Etkinliklerimiz

Videolar

  • Kırkağac
Yaşar İsmail GEDÜZ
Belediye Başkanımız
baskan