Kırkağaç Belediye Başkanlığı

Kırkağaç Belediyesi'nden WhatsApp iletişim hattı

Belediyemizden Haberler

Kırkağaç Belediyesi'nden WhatsApp iletişim hattı

Kırkağaç Belediyesi, vatandaşlardan gelen istek ve görüşleri daha hızlı değerlendirebilmek amacıyla Beyaz Masa birimine Whatsapp destek hattı kurdu.
Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, teknolojik gelişmeleri çözüm odaklı kullanarak projeleri birer birer hayata geçirmeye devam ettiklerini belirtti.
Günümüzde teknolojiye ve sosyal medyaya olan ilgiyi belediye hizmetleri için de kullanılmasını istediklerini ifade eden Başkan Gedüz açıklamasında, “Vatandaşlar bundan böyle Kırkağaç Belediyesi ile ilgili istek, talep, öneri ve şikayetlerini 0 (542) 2445667 numaralı telefon hattını kullanarak WhatsApp kanalıyla iletebilecekler. Vatandaşların gerek yazarak, gerek fotoğraf veya video göndererek direkt olarak ulaştıracağı istek, talep, öneri ve şikayetler; ilgili birimlere aktarılarak, değerlendirilmeye alınması sağlanacak. Ardından kısa süre içerisinde konuyla ilgili talebi ileten vatandaşa cevap dönülecek” ifadelerini kullandı.
 
 

DİĞER RESİMLER
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

TOKİ Binalarından Fotoğraflar

DEVAMI

Koronavirüsle Mücadelede Muhtarlarla İş Birliği

Kırkağaç Belediyesi olarak koronavirüs tedbirleri kapsamında, 28 mahallemizde, vatandaşlarımızın kendi imkanlarıyla ilaçlama ve dezenfekte çalışmalarında kullanması için mahalle muhtarlarımıza atılmak üzere konsantre dezenfekte malzemesi teslim edildi. Başkan Gedüz konu ile ilgili yaptığı açıklamada, "Mahallelerimizde dezenfekte çalışmaları ekiplerimiz tarafından gerçekleştirildi ancak ilçe merkezindeki rutinle birlikte devam etmesi için muhtarlarımız ve köydeki vatandaşlarımızla iş birliği içinde olmaya karar verdik. Bu doğrultuda muhtarlarımızın mahallelerinde belirledikleri vatandaşlar tarafından köy merkezlerinde gerekli dezenfekte çalışmalarının yapabilmesi için konsantre dezenfekte malzemelerini ve maskelerini muhtarlarımıza teslim ettik" ifadelerine yer verdi.
 

DEVAMI

Foto Galeri

  • Kırkağaçtan Kareler
  • Etkinliklerimiz

Videolar

  • Kırkağac
Yaşar İsmail GEDÜZ
Belediye Başkanımız
baskan