Kırkağaç Belediye Başkanlığı

Kırkağaç Belediye Meclisinde Şehitler Anıldı

Belediyemizden Haberler

Kırkağaç Belediye Meclisinde Şehitler Anıldı

Kırkağaç Belediyesi Mart ayı olağan meclis toplantısında İdlib'te rejim güçlerinin hain saldırısı sonrasında şehit düşen Mehmetçikler anıldı.
Kırkağaç  Belediyesi Mart ayı Olağan Meclis Toplantısı 1. oturumunu Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz’ün başkanlığında gerçekleştirildi.Başkan Yaşar İsmail Gedüz’ün başkanlığında yapılan Mart ayı Olağan Meclis Toplantısı belediye meclis üyelerinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Belediye binasının taşınmasından dolayı Belediye Düğün Salonundaki yeni hizmet binasında yapılan toplantıda ilk olarak Suriye'nin İdlib kentinde rejim güçlerinin saldırısı sonucu şehit olan Mehmetçikler için Saygı Duruşu ve İstiklal  Marşı’nda bulunuldu. Daha sonra Başkan Gedüz tarafından belediye binasının taşınma süreciyle ilgili meclis üyelerine bilgi verildi. Toplantının açılış konuşmasını yapan Başkan Gedüz, "Öncelikle Suriye'nin İdlib şehrinde şehit düşen askerlerimize Allah'tan rahmet yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Şuanda aynı bölgede kahraman ordumuz tarafından başarıyla icra edilen Bahar Kalkanı Harekatı'nda Mehmetçiklerimize muvaffakiyetler diliyorum. Rabbim yardımcıları olsun. Bu harekatın başarıya ulaşacağından en ufak bir şüphemiz yoktur. Mehmetçiğimize güvenimiz tamdır" diye konuştu.
Kırkağaç Belediye Meclisi Mart ayı 2. oturum toplantısını 06 Mart 2020 Cuma günü saat 16.00'da yapılmak üzere 1. oturuma son verildi.
 
 

DİĞER RESİMLER
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Market Ve Bakkalların Denetimleri Aralıksız Devam Ediyor

 
Kırkağaç Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, gıda üretimi ve satışı yapılan iş yerlerindeki denetimlerini sürdürüyor. Zabıta ekipleri tarafından gerçekleştirilen denetimlerde ilçe genelindeki işyerleri çeşitli kontrollerden geçirildi. Denetimler sonucunda son kullanma tarihi geçmiş gıda ürünler toplatılırken, iş yerleri hakkında ise tutanak tutuldu.
Vatandaşların sağlıklı beslenmesi açısından zabıta ekiplerinin gıda denetimlerine devam ettiklerini belirten Başkanımız Yaşar İsmail Gedüz, “Belediye olarak vatandaşlarımızın sağlıklı beslenmesi için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz ve bu konuda gerekli önlemleri alıyoruz” dedi.
 

DEVAMI

Başkan Gedüz, Mahalle Muhtarlarını Ağırlıyor

Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, mahalle muhtarlarıyla mahalle sorunlarına çözüm aramaya devam ediyor. Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. Başkan Gedüz bugün, belediye toplantı salonunda düzenlenen toplantıda; Cinosman, Musalar, Karaali, Hıdırağa, Memiş, Sarıağa, Kadriye, Zorağa, Yeni Mahalle, Tevfikiye ve Şair Eşref Mahallesi muhtarlarını ağırladı.
Başkan Gedüz, pandemi sürecinde kamu hizmetlerinin vatandaşlara daha hızlı ve sağlıklı şekilde ulaştırılması için muhtarlarla iletişim içinde olmaya devam edeceklerini söyledi. İlçe merkezi ve mahallelerdeki sorunları çözüp eksikleri gidermek için yoğun çaba gösterdiklerini ifade eden Başkan Gedüz, “İçinde bulunduğumuz pandemi sürecinde mahallelerinizde yaşanan sıkıntıları bizlere daha rahat bir şekilde ulaştırabilmeniz, taleplerinizi dinleyebilmek için toplantılara başladık. Birim amirlerimizle birlikte sorunları dinliyoruz, çözüm bulmaya çalışıyoruz. Pandemiden dolayı muhtarlarımızı tek ya da ikili gruplar halinde alıyoruz bu sayede sorunlarla hem daha detaylı ilgileniyoruz hem de önlemimizi almış alıyoruz. Hafta boyunca muhtarlarımızı ağırlamaya devam edeceğiz” dedi.
 

DEVAMI

Foto Galeri

  • Kırkağaçtan Kareler
  • Etkinliklerimiz

Videolar

  • Kırkağac
Yaşar İsmail GEDÜZ
Belediye Başkanımız
baskan