Kırkağaç Belediye Başkanlığı

Kırkağaç Belediye Meclisinde Şehitler Anıldı

Belediyemizden Haberler

Kırkağaç Belediye Meclisinde Şehitler Anıldı

Kırkağaç Belediyesi Mart ayı olağan meclis toplantısında İdlib'te rejim güçlerinin hain saldırısı sonrasında şehit düşen Mehmetçikler anıldı.
Kırkağaç  Belediyesi Mart ayı Olağan Meclis Toplantısı 1. oturumunu Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz’ün başkanlığında gerçekleştirildi.Başkan Yaşar İsmail Gedüz’ün başkanlığında yapılan Mart ayı Olağan Meclis Toplantısı belediye meclis üyelerinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Belediye binasının taşınmasından dolayı Belediye Düğün Salonundaki yeni hizmet binasında yapılan toplantıda ilk olarak Suriye'nin İdlib kentinde rejim güçlerinin saldırısı sonucu şehit olan Mehmetçikler için Saygı Duruşu ve İstiklal  Marşı’nda bulunuldu. Daha sonra Başkan Gedüz tarafından belediye binasının taşınma süreciyle ilgili meclis üyelerine bilgi verildi. Toplantının açılış konuşmasını yapan Başkan Gedüz, "Öncelikle Suriye'nin İdlib şehrinde şehit düşen askerlerimize Allah'tan rahmet yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Şuanda aynı bölgede kahraman ordumuz tarafından başarıyla icra edilen Bahar Kalkanı Harekatı'nda Mehmetçiklerimize muvaffakiyetler diliyorum. Rabbim yardımcıları olsun. Bu harekatın başarıya ulaşacağından en ufak bir şüphemiz yoktur. Mehmetçiğimize güvenimiz tamdır" diye konuştu.
Kırkağaç Belediye Meclisi Mart ayı 2. oturum toplantısını 06 Mart 2020 Cuma günü saat 16.00'da yapılmak üzere 1. oturuma son verildi.
 
 

DİĞER RESİMLER
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

TOKİ Binalarından Fotoğraflar

DEVAMI

Koronavirüsle Mücadelede Muhtarlarla İş Birliği

Kırkağaç Belediyesi olarak koronavirüs tedbirleri kapsamında, 28 mahallemizde, vatandaşlarımızın kendi imkanlarıyla ilaçlama ve dezenfekte çalışmalarında kullanması için mahalle muhtarlarımıza atılmak üzere konsantre dezenfekte malzemesi teslim edildi. Başkan Gedüz konu ile ilgili yaptığı açıklamada, "Mahallelerimizde dezenfekte çalışmaları ekiplerimiz tarafından gerçekleştirildi ancak ilçe merkezindeki rutinle birlikte devam etmesi için muhtarlarımız ve köydeki vatandaşlarımızla iş birliği içinde olmaya karar verdik. Bu doğrultuda muhtarlarımızın mahallelerinde belirledikleri vatandaşlar tarafından köy merkezlerinde gerekli dezenfekte çalışmalarının yapabilmesi için konsantre dezenfekte malzemelerini ve maskelerini muhtarlarımıza teslim ettik" ifadelerine yer verdi.
 

DEVAMI

Foto Galeri

  • Kırkağaçtan Kareler
  • Etkinliklerimiz

Videolar

  • Kırkağac
Yaşar İsmail GEDÜZ
Belediye Başkanımız
baskan