Kırkağaç Belediye Başkanlığı

Kırkağaç'ta Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü Yapıldı

Kırkağaç'ta Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü Yapıldı

Kırkağaç'ta, İlçe Kaymakamlığı, Belediye, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Toplum Sağlığı Merkezi ve Acar İdman Yurdu Spor Kulübü’nün ortaklığında düzenlenen “Obeziteye karşı el ele” projesi kapsamında sağlıklı yaşam yürüyüşü düzenlendi.
Çağımızın hastalığı olarak nitelendirilen obeziteye karşı farkındalık yaratmak için düzenlenen “Obeziteye karşı el ele” projesi etkinleri bugün saat 13.30’da Karaosmanoğlu Camii önünde açılan bilgilendirme ve vücut kitle endeksi ölçüm standıyla başladı. Kurulan stantta vatandaşların beden kitle endeksi ölçülerek sonuçları normalden yüksek çıkan kişilere obezite hakkında bilgi verildi.
Etkinlikler saat 14.30’da düzenlenen sağlık yürüyüşüyle devam etti.
Devlet Hastanesi önünde başlayan yürüyüş, çarşı içinden devam ederek, belediye binasının önüne kadar  sürdü. Yürüyüşe Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, İlçe Sağlık Müdürü Anıl Şengel, İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Yalçınkaya, İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdür Vekili Mehmet Doruklu, Acar İdman Spor Kulübü Başkanı Kemal Tekgöz ve ilçe protokolü katıldı.
Etkinlikler, 3 Kasım’da başlayarak 1 ay boyunca her Cumartesi günü Kapalı Spor Salonunda düzenlenecek olan pilates dersleri ve 6 Kasım’da Kırkağaç Belediyesi Kültür Merkezinde düzenlenecek olan bilgilendirme toplantısıyla devam edecek.
 
 

DİĞER RESİMLER
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Başkan Gedüz'den Çelikel'e Geçmiş Olsun Ziyareti

Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar Ismail Gedüz, eski İlyaslar Belediye Başkanı Osman Çelikel'e geçmiş olsun ziyaretinde bulunarak sağlık durumu hakkında bilgi aldı.

DEVAMI

Tarım Ve Orman İl Müdürü Öztürk’ten Başkan Gedüz’e Hayırlı Olsun Ziyareti

Kırkağaç Belediye Başkan Yaşar İsmail Gedüz, Tarım ve Orman İl Müdürü Metin Öztürk, İl Müdür Yardımcısı Melikşah Taşkın ve Kırkağaç İlçe Tarım Müdürü Cihan Doğan’ı makamında ağırlayarak tebrikleri kabul etti. Başkan Gedüz İl Müdürü Öztürk’e nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.
 

DEVAMI

Foto Galeri

  • Kırkağaçtan Kareler
  • Etkinliklerimiz

Videolar

  • Kırkağac
Yaşar İsmail GEDÜZ
Belediye Başkanımız
baskan