Kırkağaç Belediye Başkanlığı

Kaymakam Büyükköse'den Hayırlı Olsun Ziyareti

Belediyemizden Haberler

Kaymakam Büyükköse'den Hayırlı Olsun Ziyareti

Kırkağaç Kaymakamı Murat Büyükköse, Kırkağaç Belediyesi yeni binasını hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

22 Ocak'tan bu yana yaşanan depremler sonrasında ağır hasar alan Kırkağaç Belediye Binası, Belediye düğün salonunda hizmet vermeye başladı. Kırkağaç Kaymakamı Murat Büyükköse de yeni yerinde hizmet vermeye başlayan belediyeye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz'den taşınma süreciyle ilgili bilgi alan Kaymakam Büyükköse, yaşanılan depremden dolayı duyduğu üzüntüyü dile getirerek konuşması devamında geçmiş olsun dileklerini ve yeni hizmet binasının ilçe halkına hayırlı olması ifadelerini kullandı.
Başkan Gedüz, nazik ziyaretlerinden ve iyi dileklerinden dolayı Kaymakam Büyükköse'ye teşekkürlerini iletti.

DİĞER RESİMLER
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

TOKİ Binalarından Fotoğraflar

DEVAMI

Koronavirüsle Mücadelede Muhtarlarla İş Birliği

Kırkağaç Belediyesi olarak koronavirüs tedbirleri kapsamında, 28 mahallemizde, vatandaşlarımızın kendi imkanlarıyla ilaçlama ve dezenfekte çalışmalarında kullanması için mahalle muhtarlarımıza atılmak üzere konsantre dezenfekte malzemesi teslim edildi. Başkan Gedüz konu ile ilgili yaptığı açıklamada, "Mahallelerimizde dezenfekte çalışmaları ekiplerimiz tarafından gerçekleştirildi ancak ilçe merkezindeki rutinle birlikte devam etmesi için muhtarlarımız ve köydeki vatandaşlarımızla iş birliği içinde olmaya karar verdik. Bu doğrultuda muhtarlarımızın mahallelerinde belirledikleri vatandaşlar tarafından köy merkezlerinde gerekli dezenfekte çalışmalarının yapabilmesi için konsantre dezenfekte malzemelerini ve maskelerini muhtarlarımıza teslim ettik" ifadelerine yer verdi.
 

DEVAMI

Foto Galeri

  • Kırkağaçtan Kareler
  • Etkinliklerimiz

Videolar

  • Kırkağac
Yaşar İsmail GEDÜZ
Belediye Başkanımız
baskan