Kırkağaç Belediye Başkanlığı

Karaosmanoğlu Camii yanında vatandaşlarımıza Karadut ikramı yapıldı

Karaosmanoğlu Camii yanında vatandaşlarımıza Karadut ikramı yapıldı

KARADUT İLE VATANDAŞLARIMIZ DOYASIYA SERİNLEDİ

Belediye Başkanımız Yaşar İsmail Gedüz'ün talimatları doğrultusunda Kültür, Sosyal İşler Müdürlüğü, Destek Hizmetler Müdürlüğü ve Zabıta Müdürlüğü işbirliğinde Perşembe Pazarı Karaosmanoğlu Camii yanında vatandaşlarımıza Karadut ikramı yapıldı. Karadut ile vatandaşlarımız doyasıya serinledi.

DİĞER RESİMLER
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Mahallelerde bayram temizliği

Kırkağaç Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından mahallelerde bayram öncesinde bakım ve temizlik çalışması başlatıldı.
Başkanımız Yaşar İsmail Gedüz’ün talimatlarıyla Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerince ilçe sınırları içerisinde yer alan merkez ve kırsal mahallelerde Kurban Bayramı öncesinde genel temizlik ve ot biçme çalışmaları yapıldı. Siledik, Hamitli, Öveçli, Musahoca, Kocaiskan ve Demirtaş Mahallelerinde yapılan çalışmalardan dolayı vatandaşlar Belediye Başkanımız Yaşar İsmail Gedüz’e teşekkürlerini sundu.
 

DEVAMI

Kırkağaç’ta gıda denetimleri tam gaz sürüyor

Kırkağaç Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, gıda üretimi ve satışı yapılan iş yerlerindeki denetimlerine tüm hızıyla devam ediyor. Zabıta ekipleri tarafından gerçekleştirilen denetimlerde ilçe genelindeki işyerleri çeşitli kontrollerden geçirildi. Denetimler sonucunda son kullanma tarihi geçmiş gıda ürünler toplatılırken, iş yerleri hakkında ise tutanak tutuldu.
Vatandaşların sağlıklı beslenmesi açısından zabıta ekiplerinin gıda denetimlerine devam ettiklerini belirten Başkanımız Yaşar İsmail Gedüz, “Belediye olarak vatandaşlarımızın sağlıklı beslenmesi için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz ve bu konuda gerekli önlemleri alıyoruz” dedi.
 

DEVAMI

Foto Galeri

  • Kırkağaçtan Kareler
  • Etkinliklerimiz

Videolar

  • Kırkağac
Yaşar İsmail GEDÜZ
Belediye Başkanımız
baskan