Kırkağaç Belediye Başkanlığı

Karaali Mahallesi’nde Çalışmalar Sürüyor

İlçemizden Haberler

Karaali Mahallesi’nde Çalışmalar Sürüyor

Kırkağaç Belediyesi mahallelerde düzenleme çalışmalarına devam ediyor. Sosyal belediyecilik anlayışıyla çalışmalarına ara vermeden devam eden Kırkağaç Belediyesi, Karaali Mahallesi’nde bulunan dut önü mevkinde oyun grubu ve dut önünde duvar düzenleme çalışmalarını gerçekleştirerek mahalle sakinlerine daha güvenli bir alan oluşturdu.
Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerice Karaali Mahallesi dut önü mevkiinde yeni konulan çocuk oyun grubunun bulunduğu parka duvar örüldü. Dutun önünde düzenleme çalışması yapıldı.  Mahallede yaşayan vatandaşlar yapılan çalışmalardan Başkan Gedüz’e teşekkülerini iletti.
 
 

DİĞER RESİMLER
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Başkan Gedüz'den Acar İdman'a moral ziyareti

BAŞKAN GEDÜZ'DEN ACAR İDMAN'A MORAL ZİYARETİ

Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, Manisa Süper Amatör B Grubu’nda mücadele eden ve ligin ikinci haftası kendi evinde Saruhanlı Belediyespor’u ağırlayacak olan Acar İdman Yurdu Spor’un antrenmanını izlerek, tatlı ikramında bulundu ve moral desteği verdi.

Teknik heyet ve futbolcularla bir araya gelen Başkan Gedüz, Kırkağaç Belediyesi olarak takıma inandıklarını ve her zaman destek olacaklarının sözünü verdi.

DEVAMI

Bunu yapanları kınıyoruz!

Kırkağaç’ta kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce işkence edilen yavru kedi, tedaviye alındı. Keskinoğlu Anaokulunda öğretmenler tarafından okul bahçesinde bıyıkları ve kaşları yakılmış, boğazı iple bağlanmış, üstüne bilinmeyen bir sıvı dökülmüş halde bulunan yavru kedi Kırkağaç Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne bağlı görev yapan Veteriner Hekim Volkan İşler tarafından tedavi altına alındı.
Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, son günlerde ilçe genelinde artan hayvanlara yönelik şiddet olaylarıyla ilgili olarak, “Son zamanlarda ilçemizde bu tarz can sıkıcı haberlerle sıklıkla karşılaşmaya başladık. Bu ve bunun gibi olaylara sebebiyet veren insanlıktan nasibini almamış şahısları kınıyorum. Yaralı kedi ise belediyemiz tarafından koruma altına alınıp, tüm tedavileri yapılmaktadır. dedi.
 
 

DEVAMI

Foto Galeri

  • Kırkağaçtan Kareler
  • Etkinliklerimiz

Videolar

  • Kırkağac
Yaşar İsmail GEDÜZ
Belediye Başkanımız
baskan