Kırkağaç Belediye Başkanlığı

Karaali Mahallesi’nde Çalışmalar Sürüyor

İlçemizden Haberler

Karaali Mahallesi’nde Çalışmalar Sürüyor

Kırkağaç Belediyesi mahallelerde düzenleme çalışmalarına devam ediyor. Sosyal belediyecilik anlayışıyla çalışmalarına ara vermeden devam eden Kırkağaç Belediyesi, Karaali Mahallesi’nde bulunan dut önü mevkinde oyun grubu ve dut önünde duvar düzenleme çalışmalarını gerçekleştirerek mahalle sakinlerine daha güvenli bir alan oluşturdu.
Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerice Karaali Mahallesi dut önü mevkiinde yeni konulan çocuk oyun grubunun bulunduğu parka duvar örüldü. Dutun önünde düzenleme çalışması yapıldı.  Mahallede yaşayan vatandaşlar yapılan çalışmalardan Başkan Gedüz’e teşekkülerini iletti.
 
 

DİĞER RESİMLER
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Kavun Patenti İçin Hasat Dönemi İncelemeleri Yapıldı

Kırkağaç’ta, coğrafi işaretleme alarak patentli olarak yetiştirilen aroması, tadı, uzun süre dayanması, deseni ile ünlü Kırkağaç kavununun hasadıyla birlikte patent yetkilileri tarafından incelemeleri sürüyor.
Kırkağaç Kaymakamlığı, Kırkağaç Belediyesi ve Kırkağaç Ziraat Odası Başkanlığı ve Kırkağaç İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü'nün ortaklaşa düzenledikleri projede 2008 yılında 'coğrafi işaretleme ' alarak patentli ve etiketli satımına başlanan Kırkağaç kavununda yetkiler tarafından hasat dönemi incelemeleri yapıldı.
 

DEVAMI

Belediye Başkanı'mız, Koç Ailesinin Hayır Yemeğine İştirak Etti

Belediye Başkanımız Yaşar İsmail Gedüz ve Ak Parti Kırkağaç İlçe Başkanımız Sn. Mehmet Emin Güngör, İlçemiz esnaflarından Zeki Koç'un geçen hafta vefat eden babası adına vermiş olduğu 7 hayrına katıldı.

DEVAMI

Foto Galeri

  • Kırkağaçtan Kareler
  • Etkinliklerimiz

Videolar

  • Kırkağac
Yaşar İsmail GEDÜZ
Belediye Başkanımız
baskan