Kırkağaç Belediye Başkanlığı

İlçemizde 19 Ekim Muhtarlar Günü çeşitli etkinliklerle kutlandı

İlçemizden Haberler

İlçemizde 19 Ekim Muhtarlar Günü çeşitli etkinliklerle kutlandı

İLÇEMİZDE 19 EKİM MUHTARLAR GÜNÜ ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLERLE KUTLANDI

Kırkağaçımızda görev yapan muhtarlar, Kaymakamlık Binasında Kırkağaç Kaymakamı Murat Büyükköse tarafından ağırlandı. Ardından 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla Yeni Tören Alanında tören gerçekleştirildi. Tören Muhtarlar derneği tarafından Atatürk Anıtına çelenk konulmasıyla başlarken, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla son buldu. Buradaki etkinliğin ardından Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, Kırkağaç Muhtarlarını Belediye Meclis Salonunda konuk edip tek tek tokalaştı ve Muhtarlar gününü kutladı.
Meclis Salonunda gerçekleştirilen sohbetin ardından Kavun Diyarı’ında Kırkağaç Kaymakamı Murat Büyükköse, Kırkağaç Garnizon Komutanı Jandarma Albay Ahmet Sel ve Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz’ün katılımlarıyla tüm Muhtarlarla birlikte yemek organizasyonu gerçekleştirildi. Organizasyon tüm Muhtarlara günün anısına plaket verilmesiyle sonlandı.

DİĞER RESİMLER
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Doğalgaz Çalışmaları Hız Kesmeden Devam Ediyor

Kırkağaç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın müjdelediği doğalgaza adım adım kavuşuyor. İlçede kazı çalışmaları son hızıyla devam ediyor.
Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz'ün girişimleriyle doğalgaz kazandırma çalışmaları kapsamında İlçemizde Karakurt-Bakır ve Kayadibi mahalleleri üzerinden doğalgaz ana hat çalışmaları, ilçe merkezine gelmiş olup, Memiş Mahallesi'nde Eski kavun heykeli mevkinde devam etmektedir.
Çalışmalar ilk olarak 72 Sokak üzerinden gelerek 53 ve 56 Sokaklarda kazı çalışmaları olarak devam edecek daha sonra ise Şair Eşref, Tevfikiye, Memiş ve diğer mahallerde çalışmalar hızlanacak.
Aksagaz yetkililerinden yapılan açıklamada 2021 yılı içerisinde ilçede doğalgaz altyapı çalışmaları hız kazanacak olup, abonelik başvuruları ilçede bilgilendirme ofisi açılacağı belirtildi.
Başkan Gedüz, konuyla ilgili yaptığı açıklamada "Doğal gazı ilçemize getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz, en kısa evlerimizde de güvenle kullanacağız. ilçemize ve hemşerilerimize hayırlı olsun.

 

DEVAMI

Kırkağaç’ta 19 Ekim Muhtarlar Günü Kutlandı

19 Ekim Muhtarlar Günü çeşitli etkinliklerle kutlandı. 19 Ekim Muhtarlar Günü Covid-19 tedbirleri dolayısıyla azami sayıda muhtarın katılımıyla gerçekleşti. Tören, Muhtarlar derneği tarafından Atatürk Anıtına çelenk konulmasıyla başlarken, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla son buldu. Buradaki etkinliğin ardından Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, muhtarları Belediye Toplantı Salonunda konuk edip, Muhtarlar gününü kutladı. Program Muhtarlar Derneği Başkanı Erdem Ekin'in tüm muhtarlar adına Başkan Gedüz'e çiçek vermesiyle son buldu
 

DEVAMI

Foto Galeri

  • Kırkağaçtan Kareler
  • Etkinliklerimiz

Videolar

  • Kırkağac
Yaşar İsmail GEDÜZ
Belediye Başkanımız
baskan