Kırkağaç Belediye Başkanlığı

İlçemizde 19 Ekim Muhtarlar Günü çeşitli etkinliklerle kutlandı

İlçemizden Haberler

İlçemizde 19 Ekim Muhtarlar Günü çeşitli etkinliklerle kutlandı

İLÇEMİZDE 19 EKİM MUHTARLAR GÜNÜ ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLERLE KUTLANDI

Kırkağaçımızda görev yapan muhtarlar, Kaymakamlık Binasında Kırkağaç Kaymakamı Murat Büyükköse tarafından ağırlandı. Ardından 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla Yeni Tören Alanında tören gerçekleştirildi. Tören Muhtarlar derneği tarafından Atatürk Anıtına çelenk konulmasıyla başlarken, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla son buldu. Buradaki etkinliğin ardından Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, Kırkağaç Muhtarlarını Belediye Meclis Salonunda konuk edip tek tek tokalaştı ve Muhtarlar gününü kutladı.
Meclis Salonunda gerçekleştirilen sohbetin ardından Kavun Diyarı’ında Kırkağaç Kaymakamı Murat Büyükköse, Kırkağaç Garnizon Komutanı Jandarma Albay Ahmet Sel ve Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz’ün katılımlarıyla tüm Muhtarlarla birlikte yemek organizasyonu gerçekleştirildi. Organizasyon tüm Muhtarlara günün anısına plaket verilmesiyle sonlandı.

DİĞER RESİMLER
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Kavun Patenti İçin Hasat Dönemi İncelemeleri Yapıldı

Kırkağaç’ta, coğrafi işaretleme alarak patentli olarak yetiştirilen aroması, tadı, uzun süre dayanması, deseni ile ünlü Kırkağaç kavununun hasadıyla birlikte patent yetkilileri tarafından incelemeleri sürüyor.
Kırkağaç Kaymakamlığı, Kırkağaç Belediyesi ve Kırkağaç Ziraat Odası Başkanlığı ve Kırkağaç İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü'nün ortaklaşa düzenledikleri projede 2008 yılında 'coğrafi işaretleme ' alarak patentli ve etiketli satımına başlanan Kırkağaç kavununda yetkiler tarafından hasat dönemi incelemeleri yapıldı.
 

DEVAMI

Belediye Başkanı'mız, Koç Ailesinin Hayır Yemeğine İştirak Etti

Belediye Başkanımız Yaşar İsmail Gedüz ve Ak Parti Kırkağaç İlçe Başkanımız Sn. Mehmet Emin Güngör, İlçemiz esnaflarından Zeki Koç'un geçen hafta vefat eden babası adına vermiş olduğu 7 hayrına katıldı.

DEVAMI

Foto Galeri

  • Kırkağaçtan Kareler
  • Etkinliklerimiz

Videolar

  • Kırkağac
Yaşar İsmail GEDÜZ
Belediye Başkanımız
baskan