Kırkağaç Belediye Başkanlığı

Haydi Kırkağaç Elazığ için Tek Yürek

Duyurular

Haydi Kırkağaç Elazığ için Tek Yürek

Elazığ merkezli meydana gelen deprem nedeniyle mağduriyet yaşayan kardeşlerimiz için kullanılmamış kıyafet, battaniye, gıda kolisi, bebek eşyaları, temizlik malzemesi desteği sağlayacağız.
Destek olmak isteyen vatandaşlarımız bölgede kullanılacak yardımları 30 Ocak 2020 Perşembe Saat 17:00’ye kadar Kırkağaç Belediyesi’ne ulaştırabilirler .

DİĞER RESİMLER
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Boğulma Olaylarının Önlenmesiyle İlgili Kamu Spotu

İlçemizde bulunan kanal, gölet ve baraj tesislerinde hiçbir şekilde suya girilmemesi gerekmekte olup, suya girmenin can kayıplarına neden olabileceği, bunun yasak bir davranış olarak belirlendiği ve uymayanlar hakkında ilgili merciler tarafından idari yaptırım cezası uygulanacağı bildirilmiş olup, bu konuda vatandaşlarımızın dikkatli olması ve özellikle çocuklarımıza ikaz edilmesi gerekmektedir.

DEVAMI

Vatandaşlarımızın dikkatine!!

 İlçemiz Cinosman Mahallesi, 489 ada 15 parsel sayılı taşınmazın metruk olması sebebi ile  insan sağlığı ve can güvenliği bakımdan tehlikeli olduğu tespit edilmiş olup yapı sahiplerinin ivedilikle metruk yapıyı kaldırması veya gerekli güvenlik önlemlerini alması ilanen duyurulur.
 

DEVAMI

Foto Galeri

  • Kırkağaçtan Kareler
  • Etkinliklerimiz

Videolar

  • Kırkağac
Yaşar İsmail GEDÜZ
Belediye Başkanımız
baskan