Kırkağaç Belediye Başkanlığı

Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı'ndan Kırkağaç’a Yol Süpürme Aracı

Belediyemizden Haberler

Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı'ndan Kırkağaç’a Yol Süpürme Aracı

Kırkağaç Belediyesi vatandaşlara daha hızlı ve sağlıklı hizmet verebilmek adına araç filosunu güçlendirmeye devam ediyor.
Bu kapsamda araç filosuna dâhil etmiş olduğu toplam bedeli 780 bin TL olan ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından hibe edilen yol süpürme aracını araç filosuna dâhil etti.
Her mahalle hizmet edebilmek için var gücüyle çalıştıklarını vurgulayan Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz konuşmasında “İlçemizin temizliği her zaman önceliğimiz olmuştur. Temizlik çalışmalarımızı ilçe merkezinde ve uzak mahallelerimizde itina ile devam ettirmekteyiz. İçinde bulunduğumuz pandemi sürecinde en önemli tedbirin temizlik ve hijyen olduğunun bilincinde hizmetlerimizi yürütüyoruz. Bu kapsamda Çevre ve Şehircilik Bakanlığımızın belediyemize hibe ettiği yol süpürme aracı ile filomuzu daha da güçlendirerek çalışmalarımızı daha da hızlandıracağız. Cadde ve sokaklarımızda rutin olarak gerçekleştirdiğimiz yol süpürme hizmetini iki araçla birlikte daha hızlı bir şekilde gerçekleştireceğiz. Aracın hibe sürecinde yaptığımız yoğun görüşmelerde desteklerini esirgemeyen başta Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum’a, Ak Parti Manisa Milletvekillerimize ve İl Başkanımız Salih Hızlı’ya şahsım ve hemşerilerim adına teşekkürlerimi iletiyorum. İlçemize en güzel hizmetleri birlik ve beraberlik içerisinde gerçekleştirmeyi yüce Rabbim’den niyaz ediyorum. İlçemize hayırlı olsun” dedi.
 

DİĞER RESİMLER
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Abonelik Sözleşmelerinde İkinci Mutluluk

Kırkağaç’ta doğalgaz kullanımına yönelik çalışmalar tüm hızıyla devam ederken İlçede yakında başlanacak olan abonelik başvuruları öncesinde ilk abonelik başvurusunu Kırkağaç adına Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz yaparak sözleşme imzaladı. Başkan Gedüz’ün ardından çarşı esnaflarından Ahmet Arslan da abonelik işlemini başkanlık makamında yetkililerin katılımıyla gerçekleştirdi.
Sözleşmenin ardından duyduğu mutluluğu dile getiren vatandaş Arslan, “Yıllardır ilçe halkı olarak doğalgazın gelmesini dört gözle bekliyorduk. Başkanımız Yaşar İsmail Gedüz’ün girişimleri olumlu bir sonuç verdi ve ilçemizde çalışmalar başladı kendisine bu süreçte var gücüyle çalıştığı için ve sonunda doğalgazı ilçemize kavuşturduğu için teşekkür ediyorum. Ben de ilk abonelerden biri olmanın mutluluğunu yaşıyorum. İnşallah yakın zamanda doğalgazı evlerimizde gönül rahatlığıyla kullanmaya başlayacağız. Çalışmalarda emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Bizlere ve ilçemize hayırlı olsun” dedi.
 

DEVAMI

Doğalgaz İçin İlk Abonelik Başkan Gedüz’den

Kırkağaç’ta doğalgaz kullanımına yönelik çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.
Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz'ün girişimleriyle ilçemize doğalgaz kazandırma çalışmaları kapsamında 2019 ekim ayında başlanan doğalgaz kullanımına yönelik çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. İlçede yakında başlanacak olan abonelik başvuruları öncesinde ilk abonelik başvurusunu Kırkağaç adına Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz yaparak sözleşme imzaladı.
Başkanlık makamında ilk sözleşmeyi imzalayan Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:
“Vermiş olduğumuz sözü yerine getirmenin gururu ve mutluluğunu yaşıyorum. Öncelikle bu mutlulukta emeği geçen başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere milletvekillerimize teşekkürlerimi iletiyorum. Söz verdiğimiz gibi Kırkağaç’ta doğalgaz kullanımına yönelik çalışmaların neredeyse sonuna geldik ve ilk abonelik sözleşmesine imzamızı attık. Kırkağaç olarak tarihi günlerden birini daha yaşıyoruz. İlk etapta altyapısı tamamlanan çalışmaların ilerleyen günlerinde aboneliklerle birlikte kapılarına doğalgaz kutuları konulacak. Hızlı bir şekilde alt yapısı olmayan bölgelerde de alt yapı çalışmaları devam edecek. Artık mutfakta, banyoda ve ısınmada doğalgaz konforunu hep birlikte yaşayacağız. İlçemize ve halkımıza hayırlı olsun" dedi. 
 

DEVAMI

Foto Galeri

  • Kırkağaçtan Kareler
  • Etkinliklerimiz

Videolar

  • Kırkağac
Yaşar İsmail GEDÜZ
Belediye Başkanımız
baskan