Kırkağaç Belediye Başkanlığı

Belediye Temizlik İşleri ekiplerinin çalışmaları sürüyor

Belediyemizden Haberler

Belediye Temizlik İşleri ekiplerinin çalışmaları sürüyor

Kırkağaç Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, şehir merkezinde görüntü kirliliğini önlenmek amacıyla çalışmalarına devam ediyor.
Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından şehir merkezi ve mahallelerde oluşabilecek görüntü kirliliğinin önlenmesi amacıyla, çalışmalar devam ediyor. Kırkağaç genelinde rutin olarak sürdürülen temizlik çalışmalarına titizlikle devam eden ekipler, Tevfikiye Mahallesi, Sanayi ve Galericiler bölgesinde yol ve kaldırım kenarlarında çıkan otların temizliğini de gerçekleştirdi.  Mahalle sakinleri yapılan çalışmalar için  Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz’e teşekkürlerini iletti.
 

DİĞER RESİMLER
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

GİRİŞİMCİLER SERTİFİKALARINI ALDI

Kırkağaç Belediyesi ile KOSGEB arasında imzalanan protokol kapsamında vatandaşların iş kurmaları amacıyla başlatılan kursu tamamlayan 24 kursiyer sertifikasını aldı.
Kırkağaç Belediyesi Meclis Salonu'nda düzenlenen törene; Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, Manisa İŞKUR Müdürü Eşref Aslan, İŞKUR Soma Hizmet Merkezi İş ve Meslek Danışmanı Vedat Kaya, Kırkağaç Belediyesi Yazı İşleri Müdürü Fatih Atılgan, KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Eğitmeni Aysel Kuşaksız Tanboğa ve ve kursiyerler katıldı. Kırkağaç Belediyesi ile KOSGEB arasında müşterek yapılan projeyle eğitim alan kursiyerlere 4 gün süren 32 saatlik bir eğitim verildi. Kursiyerler tamamladıkları kurs sonrasında, aldıkları sertifika ile birlikte KOSGEB’e başvurarak, 50 bin lira hibe ve 100 bin lira geri ödemeli kredi almaya hak kazanacak.

 

DEVAMI

KINIK ÇOK AMAÇLI ETKİNLİK SALONU VE AŞ EVİ DUALARLA AÇILDI

Kırkağaç Belediyesi mahallelere kazandırdığı kalıcı eserlere bir yenisini daha ekledi. Bir süre önce Kınık Mahallesinde yapımına başlanan Çok Amaçlı Etkinlik Salonu ve Aş evi bugün dualarla hizmete açıldı.Mahalle sakinlerinin yoğun ilgiyle katılım sağladığı açılış törenine Kırkağaç Kaymakamı Murat Büyükköse, Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, AK Parti Kırkağaç İlçe Başkanı Mehmet Emin Güngör, protokol üyeleri, mahalle muhtarları ve vatandaşlar katıldı. 
Mahalle sakinleri yaptığı çalışmalardan dolayı Başkan Gedüz'e teşekkür etti.

DEVAMI

Foto Galeri

  • Kırkağaçtan Kareler
  • Etkinliklerimiz

Videolar

  • Kırkağac
Yaşar İsmail GEDÜZ
Belediye Başkanımız
baskan