Kırkağaç Belediye Başkanlığı

Belediye Temizlik İşleri ekiplerinin çalışmaları sürüyor

Belediyemizden Haberler

Belediye Temizlik İşleri ekiplerinin çalışmaları sürüyor

Kırkağaç Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, şehir merkezinde görüntü kirliliğini önlenmek amacıyla çalışmalarına devam ediyor.
Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından şehir merkezi ve mahallelerde oluşabilecek görüntü kirliliğinin önlenmesi amacıyla, çalışmalar devam ediyor. Kırkağaç genelinde rutin olarak sürdürülen temizlik çalışmalarına titizlikle devam eden ekipler, Tevfikiye Mahallesi, Sanayi ve Galericiler bölgesinde yol ve kaldırım kenarlarında çıkan otların temizliğini de gerçekleştirdi.  Mahalle sakinleri yapılan çalışmalar için  Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz’e teşekkürlerini iletti.
 

DİĞER RESİMLER
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Zabıta’dan marketlere denetimler devam ediyor

Kırkağaç Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, gıda üretimi ve satışı yapılan iş yerlerindeki denetimlerine tüm hızıyla devam ediyor. Zabıta Müdürü Ahmet Benli'nin nezaretinde ekipler tarafından gerçekleştirilen denetimlerde ilçe genelindeki marketler çeşitli kontrollerden geçirildi. Denetimler sonucunda son kullanma tarihi geçmiş gıda ürünler toplatılırken, iş yerleri hakkında ise tutanak tutuldu.
Vatandaşların sağlıklı beslenmesi açısından zabıta ekiplerinin gıda denetimlerine devam ettiklerini belirten Başkanımız Yaşar İsmail Gedüz, “Belediye olarak vatandaşlarımızın sağlıklı beslenmesi için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz ve bu konuda gerekli önlemleri alıyoruz” dedi.
 

DEVAMI

Başkan Gedüz, misafirlerini ağırladı

Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, Akhisar Seyahat Yönetim Kurulu Başkanı Önder Adıyaman'ı makamında ağırladı. Başkan Gedüz, nazik ziyaretlerinden dolayı misafirlerine teşekkür etti.

DEVAMI

Foto Galeri

  • Kırkağaçtan Kareler
  • Etkinliklerimiz

Videolar

  • Kırkağac
Yaşar İsmail GEDÜZ
Belediye Başkanımız
baskan