Kırkağaç Belediye Başkanlığı

Başkan Gedüz, zabıta ekiplerini makamında ağırladı

Belediyemizden Haberler

Başkan Gedüz, zabıta ekiplerini makamında ağırladı

Başkan Gedüz, zabıta ekiplerini makamında ağırladı

Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, Zabıta Haftası dolayısıyla Kırkağaç Belediyesi Zabıta Müdürlüğü personelini makamında ağırladı.

Ziyaret esnasında Belediye Zabıtalarının 192’nci zabıta haftasını kutlayan Gedüz açıklamasında, “Mesai kavramı gözetmeksiniz haftanın yedi günü yirmi dört saat çalışan zabıta ekiplerimiz, yaptıkları denetim ve uygulamalarla vatandaşlarımıza güvenli, sağlıklı ve düzenli bir Kırkağaç sunmaktadır, onları fedakarca yaptıkları bu hizmetten dolayı kutluyorum” ifadelerini kullandı.
 

DİĞER RESİMLER
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Zabıta’dan marketlere denetimler devam ediyor

Kırkağaç Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, gıda üretimi ve satışı yapılan iş yerlerindeki denetimlerine tüm hızıyla devam ediyor. Zabıta Müdürü Ahmet Benli'nin nezaretinde ekipler tarafından gerçekleştirilen denetimlerde ilçe genelindeki marketler çeşitli kontrollerden geçirildi. Denetimler sonucunda son kullanma tarihi geçmiş gıda ürünler toplatılırken, iş yerleri hakkında ise tutanak tutuldu.
Vatandaşların sağlıklı beslenmesi açısından zabıta ekiplerinin gıda denetimlerine devam ettiklerini belirten Başkanımız Yaşar İsmail Gedüz, “Belediye olarak vatandaşlarımızın sağlıklı beslenmesi için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz ve bu konuda gerekli önlemleri alıyoruz” dedi.
 

DEVAMI

Başkan Gedüz, misafirlerini ağırladı

Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, Akhisar Seyahat Yönetim Kurulu Başkanı Önder Adıyaman'ı makamında ağırladı. Başkan Gedüz, nazik ziyaretlerinden dolayı misafirlerine teşekkür etti.

DEVAMI

Foto Galeri

  • Kırkağaçtan Kareler
  • Etkinliklerimiz

Videolar

  • Kırkağac
Yaşar İsmail GEDÜZ
Belediye Başkanımız
baskan