Kırkağaç Belediye Başkanlığı

Başkan Gedüz’den Yoğun Haftasonu Mesaisi

Başkan Gedüz’den Yoğun Haftasonu Mesaisi

Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, hafta sonunda da mesaideydi. Meclis üyeleri ile birlikte kırsal ve merkez mahallelerdeki hayır, düğün dernek ve cenazelere katılan Başkan Gedüz, vatandaşlarla da bir araya sohbet etme fırsatı buldu.
Daha huzurlu ve yaşanabilir bir Kırkağaç için mesai mevhumu gözetmeksizin çalışan Kırkağaç  Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, hafta sonunda mahallelerde çeşitli etkinliklere katılarak vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Gedüz’e ziyaretlerde Meclis üyeleri ve AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Emin Güngör eşlik etti.
Vatandaşlarla sürekli bir araya gelmeye özen gösterdiğini ifade eden Başkan Gedüz, “Hafta içi Makamımızda ve dışarıdaki programlarda yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Haftasonları da genel itibarı ile vatandaşlarımız ile iç içe olmaya özen göstererek onların yanında oluyoruz. Bu nedenle programlarımın doğrultusunda düğünlere, cenazelere ve mevlitlere katılmaya büyük özen gösteriyorum. Bu hafta sonu da Cumartesi günü ilk olarak Şair Eşref ve Alifakı mahallelerimizde sünnet  ve düğün merasimlerine katıldık, Gelenbe’de ve Kırkağaç Sanayi Camiinde cenaze törenlerinde ailelerimizin acısını paylaştık, meclis üyelerimizle birlikte Bakır Gençlerbirliğispor ve medar spor maç müsabakasını takip ettik. Akşam ise Halkaavlu, Gökçukur, Hamidiye, Sakarlı ve Alacalar mahallelerimize teşekkür ziyaretinde bulunduk. Pazar günü yoğun programımıza Karakurt Mahallemizdeki köy hayrı ile başladık. Bostancı ve ilçemizdeki sünnnet ve düğün merasimlerine katıldık. Akşam da Çiftlik Mahallesine düğün ve teşekkür ziyaretinde bulunarak vatandaşlarımız ile bir araya gelip vatandaşlarımız ile hasbihal etme fırsatı bulduk. Bizleri Anadolu insanına yaraşır bir misafirperverlikle karşılayan vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için mesai kavramı gözetmeksizin çalışacağız. Seçim döneminde de sürekli olarak halkımızdan kopmadan hizmetler yapacağımızı ifade etmiştik. Bu yönde ziyaretlerimiz devam edecektir” dedi.


 
 
 

DİĞER RESİMLER
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Başkan Gedüz'den Çelikel'e Geçmiş Olsun Ziyareti

Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar Ismail Gedüz, eski İlyaslar Belediye Başkanı Osman Çelikel'e geçmiş olsun ziyaretinde bulunarak sağlık durumu hakkında bilgi aldı.

DEVAMI

Tarım Ve Orman İl Müdürü Öztürk’ten Başkan Gedüz’e Hayırlı Olsun Ziyareti

Kırkağaç Belediye Başkan Yaşar İsmail Gedüz, Tarım ve Orman İl Müdürü Metin Öztürk, İl Müdür Yardımcısı Melikşah Taşkın ve Kırkağaç İlçe Tarım Müdürü Cihan Doğan’ı makamında ağırlayarak tebrikleri kabul etti. Başkan Gedüz İl Müdürü Öztürk’e nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.
 

DEVAMI

Foto Galeri

  • Kırkağaçtan Kareler
  • Etkinliklerimiz

Videolar

  • Kırkağac
Yaşar İsmail GEDÜZ
Belediye Başkanımız
baskan