Kırkağaç Belediye Başkanlığı

Başkan Gedüz’den İstiklal Marşının Kabulünün 99. Yıl Dönümü Mesajı

Belediyemizden Haberler

Başkan Gedüz’den İstiklal Marşının Kabulünün 99. Yıl Dönümü Mesajı

Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, İstiklal Marşı’nın 99. Yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Başkan Gedüz mesajında şu ifadelere yerdi; “Milletimizin tüm imkansızlıklara rağmen büyük bir inanç ve kararlılıkla verdiği istiklal mücadelesini dizelerine döken büyük şairimiz Mehmet Akif Ersoy, ölümsüz eseriyle milletimizin hiçbir kuvvete teslim olmayacak kadar güçlü ve kararlı olduğunu tüm dünyaya bir kez daha duyurmuştur. İstiklal Marşının her mısrası milletin ortak duygu dünyasına seslenen eşsiz bir eserdir. Vatanımızın ve bayrağımızın kıymetini bildiğimiz müddetçe yüce Rabbim inşallah bu millete bir daha İstiklal Marşı yazdırmayacaktır. 12 Mart vesilesiyle Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve milli şairimiz Mehmet Akif Ersoy başta olmak üzere vatan uğruna her şeyiyle yılmadan mücadele eden aziz kahramanlarımızı ve şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum”
 

DİĞER RESİMLER
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Başkan Gedüz, Hayvan Pazarında İncelemelerde Bulundu

Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, kurban bayramına az bir süre kala ilçede kurulan hayvan pazarını ziyaret ederek son duruma ilişkin birim amirlerinden bilgi aldı.  
PAZAR, ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA AÇILACAK
Hayvan pazarının önümüzdeki haftadan itibaren açılacağını vurgulayan Başkan Gedüz; “Koronavirüs tedbirleri kapsamında düzenlediğimiz hayvan pazarımızdan kotra alan kardeşlerimiz önümüzdeki hafta itibariyle hayvanlarını pazara getirebilecek. Satış yapacak tüm vatandaşlarımıza şimdiden hayırlı işler dileriz” şeklinde konuştu.
 

DEVAMI

TOKİ Binalarından Fotoğraflar

DEVAMI

Foto Galeri

  • Kırkağaçtan Kareler
  • Etkinliklerimiz

Videolar

  • Kırkağac
Yaşar İsmail GEDÜZ
Belediye Başkanımız
baskan