Kırkağaç Belediye Başkanlığı

Başkan Gedüz Karakurt Mahallesinde Asker Uğurlamasına Katıldı

Belediyemizden Haberler

Başkan Gedüz Karakurt Mahallesinde Asker Uğurlamasına Katıldı

Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, Karakurt Mahallesinde askere gidecek olan gençler için düzenlenen asker uğurlaması hayrına katıldı.
Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, Karakurt Mahallesinde asker uğurlamasında gençlerle buluştu. Kültürümüzde asker ocağının peygamber ocağı olarak görüldüğünü, bu münasebetle ayrı bir öneme sahip olduğunu ifade eden Başkan Gedüz, "Asker ocağı olgunluğun ve sabrın adresidir. Bu kutsal görevde vatan toprağının emanetini üstlenen Karakurtlu genç kardeşlerimize ve tüm askerlerimize görevlerinde başarılar diliyorum. Gençlerimizin yolunu gözleyen ailelerimize de Allah kavuştursun diyoruz. Rabbim tüm askerlerimizi korusun, muhafaza etsin" dedi.
Başkan Gedüz askerlerle selamlaştıktan sonra düzenlenen hayır yemeğinde vatandaşlarla bir araya gelerek selamlaştı. Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz’e AK Parti Kırkağaç İlçe Başkanı Mehmet Emin Güngör eşlik etti.
 

DİĞER RESİMLER
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Kırkağaç'ta 3 bin 320 asker yemin etti

6. Jandarma Komando Eğitim Alay Komutanlığında vatani görevlerini yapan 1999/2 tertip 1. dönem tertip acemi erler ve 28. dönem Terörle mücadele kursu gören uzman erbaşlar yemin etti.
Tören,  Alay Komutanı Jandarma Albay Ahmet Sel’in askerleri selamlaması, bayrağın yerini alması, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı.
Aileler tarafından yoğun katılımın olduğu yemin töreninin sonunda acemi erler aileleriyle hasret giderdi.  Törene, Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, Kırkağaç Kaymakamı Murat Büyükköse, Garnizon Komutanı Jandarma Albay Ahmet Sel ve Kırkağaç protokolü katıldı.
 

DEVAMI

Akhisar Pazarcılar Odasından Başkan Gedüz'e hayırlı olsun

Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, Akhisar Manav ve Pazarcılar Odası Başkanı Mustafa Güral'ı makamında ağırladı. Ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini dile getiren Başkan Gedüz, Başkan Güral'a teşekkürlerini etti.

DEVAMI

Foto Galeri

  • Kırkağaçtan Kareler
  • Etkinliklerimiz

Videolar

  • Kırkağac
Yaşar İsmail GEDÜZ
Belediye Başkanımız
baskan