Kırkağaç Belediye Başkanlığı

Başkan Gedüz: Her Alanda Vatandaşımızın Yayındayız

Belediyemizden Haberler

Başkan Gedüz: Her Alanda Vatandaşımızın Yayındayız

Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, Sarıhoca Kültür ve Yardımlaşma Derneği ile bir yıllık protokol imzaladı.
Kırkağaç Belediyesi ve Sarıhoca Kültür ve Yardımlaşma Derneği arasında ilçedeki dar gelirli vatandaşlara sıcak yemek ve kuru gıda yardımı yapılması amacıyla protokol imzalandı.
Yardımlaşmanın en önemli örneklerinden birinin de aşevi kültürü olduğunu belirten Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, “Yardımlaşma ve paylaşmanın en güzel örneğini teşkil eden aşevi geleneğimizi yaşatmak ve ihtiyaç sahiplerine destek olmak amacıyla Sarıhoca Aşevi ile bir yıllık protokol imzaladık. Burada pişirilecek yemekler muhtaç ailelere ve ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın hizmetine sunulacak. Sarıhoca Aşevimiz, ilçemizde Belediye ile iş birliği içinde hizmet veren bir vakıf, bu hizmeti uzun yıllardır gönülden bir şekilde yapıyor. Bu protokolün ilçemize ve vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum" ifadelerini kullandı.
 

DİĞER RESİMLER
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Başkan Gedüz, Hayvan Pazarında İncelemelerde Bulundu

Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, kurban bayramına az bir süre kala ilçede kurulan hayvan pazarını ziyaret ederek son duruma ilişkin birim amirlerinden bilgi aldı.  
PAZAR, ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA AÇILACAK
Hayvan pazarının önümüzdeki haftadan itibaren açılacağını vurgulayan Başkan Gedüz; “Koronavirüs tedbirleri kapsamında düzenlediğimiz hayvan pazarımızdan kotra alan kardeşlerimiz önümüzdeki hafta itibariyle hayvanlarını pazara getirebilecek. Satış yapacak tüm vatandaşlarımıza şimdiden hayırlı işler dileriz” şeklinde konuştu.
 

DEVAMI

TOKİ Binalarından Fotoğraflar

DEVAMI

Foto Galeri

  • Kırkağaçtan Kareler
  • Etkinliklerimiz

Videolar

  • Kırkağac
Yaşar İsmail GEDÜZ
Belediye Başkanımız
baskan