Kırkağaç Belediye Başkanlığı

Başkan Gedüz, Bakan Özkaldı'yı ağırladı

İlçemizden Haberler

Başkan Gedüz, Bakan Özkaldı'yı ağırladı

Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, Tarım ve Orman Bakanı Yardımcısı Akif Özkaldı’yı ağırladı.
Bakan Özkaldı ve Başkan Gedüz, gençlik kampları kapsamında Kırkağaç İzcilik Tesisinde kamp yapan gençleri ziyaret ederek, bir süre muhabbet ettiler.
Öte yandan Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, ilçede yapılması planlanan Gıda ve İhtisas Organize Sanayi Bölgesi için Bakan Yardımcısı Akif Özkaldıyla fikir alışverişinde bulundu. Başkan Gedüz, ziyaretlerinden dolayı Bakan Özkaldı’ya teşekkür etti.
 

DİĞER RESİMLER
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Kavun Patenti İçin Hasat Dönemi İncelemeleri Yapıldı

Kırkağaç’ta, coğrafi işaretleme alarak patentli olarak yetiştirilen aroması, tadı, uzun süre dayanması, deseni ile ünlü Kırkağaç kavununun hasadıyla birlikte patent yetkilileri tarafından incelemeleri sürüyor.
Kırkağaç Kaymakamlığı, Kırkağaç Belediyesi ve Kırkağaç Ziraat Odası Başkanlığı ve Kırkağaç İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü'nün ortaklaşa düzenledikleri projede 2008 yılında 'coğrafi işaretleme ' alarak patentli ve etiketli satımına başlanan Kırkağaç kavununda yetkiler tarafından hasat dönemi incelemeleri yapıldı.
 

DEVAMI

Belediye Başkanı'mız, Koç Ailesinin Hayır Yemeğine İştirak Etti

Belediye Başkanımız Yaşar İsmail Gedüz ve Ak Parti Kırkağaç İlçe Başkanımız Sn. Mehmet Emin Güngör, İlçemiz esnaflarından Zeki Koç'un geçen hafta vefat eden babası adına vermiş olduğu 7 hayrına katıldı.

DEVAMI

Foto Galeri

  • Kırkağaçtan Kareler
  • Etkinliklerimiz

Videolar

  • Kırkağac
Yaşar İsmail GEDÜZ
Belediye Başkanımız
baskan