Kırkağaç Belediye Başkanlığı

Başkan Gedüz, Ak Kadınları Ağırladı

Belediyemizden Haberler

Başkan Gedüz, Ak Kadınları Ağırladı

AK Parti Kırkağaç Kadın Kolları Başkanı Nuriye Güldane Şahan ve yeni yönetimi Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Ziyaretlerinden dolayı AK Parti ve MHP ilçe kadın kolları Başkanları ve Teşkilatına teşekkür eden Başkan Gedüz, “31 Mart Yerel Seçimlerde kazanılan başarıda kadın kollarımızın çok büyük payı ve katkısı oldu. Özellikle Kadın Kollarımız seçim süresi boyunca gece gündüz her zaman yanımızdaydı. Bu gayretli çalışmalarından dolayı kendilerine teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.
Ziyarete Milliyetçi Hareket Parti Kırkağaç Kadın Kolları Başkanı Buse Çelik de eşlik etti.
 

DİĞER RESİMLER
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

TOKİ Binalarından Fotoğraflar

DEVAMI

Koronavirüsle Mücadelede Muhtarlarla İş Birliği

Kırkağaç Belediyesi olarak koronavirüs tedbirleri kapsamında, 28 mahallemizde, vatandaşlarımızın kendi imkanlarıyla ilaçlama ve dezenfekte çalışmalarında kullanması için mahalle muhtarlarımıza atılmak üzere konsantre dezenfekte malzemesi teslim edildi. Başkan Gedüz konu ile ilgili yaptığı açıklamada, "Mahallelerimizde dezenfekte çalışmaları ekiplerimiz tarafından gerçekleştirildi ancak ilçe merkezindeki rutinle birlikte devam etmesi için muhtarlarımız ve köydeki vatandaşlarımızla iş birliği içinde olmaya karar verdik. Bu doğrultuda muhtarlarımızın mahallelerinde belirledikleri vatandaşlar tarafından köy merkezlerinde gerekli dezenfekte çalışmalarının yapabilmesi için konsantre dezenfekte malzemelerini ve maskelerini muhtarlarımıza teslim ettik" ifadelerine yer verdi.
 

DEVAMI

Foto Galeri

  • Kırkağaçtan Kareler
  • Etkinliklerimiz

Videolar

  • Kırkağac
Yaşar İsmail GEDÜZ
Belediye Başkanımız
baskan