Kırkağaç Belediye Başkanlığı

Başkan Gedüz 10 Kasım Anma Günü protokolünü makamında ağırladı

Belediyemizden Haberler

Başkan Gedüz 10 Kasım Anma Günü protokolünü makamında ağırladı

BAŞKAN GEDÜZ 10 KASIM ANMA GÜNÜ PROTOKOLÜNÜ MAKAMINDA AĞIRLADI

Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü Programının ardından; Manisa Vali Yardımcısı Ahmet Yılmaz, Kırkağaç 6. Jandarma Komando Er Eğitim Alay Komutanı Jandarma Albay Ahmet Sel, MCBÜ Kırkağaç MYO Okul Müdürü Yrd. Doç. Dr. Hakan Aracı, Cumhuriyet Başsavcısı Mücahid Akgümüş, Kırkağaç AK Parti İlçe Başkanı Erdoğan Kılınç, Av. Mehmet Candan, Fatih Adar ve Belediye birim müdürlerini makamında ağırladı.

DİĞER RESİMLER
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Belediye Başkanı'mız, Gördes Belediye Başkanı'nı Makamında Kabul Etti

Belediye Başkanımız Yaşar İsmail Gedüz, Ak Parti Kırkağaç İlçe Başkanı Sn. Mehmet Emin Güngör ile birlikte Gördes Belediye Başkanı Sn. Muhammet Akyol'u makamında kabul etti. 

DEVAMI

Kırkağaç Belediyesi Kurban Bayramı Öncesi 12 Bin Adet Poşet Dağıttı

Kırkağaç Belediyesi Kurban Bayramı öncesi ilçe genelinde muhtarlıklar vasıtasıyla vatandaşa ve esnafa 12 bin adet kurban poşeti dağıttı. Vatandaşlar poşet dağıtımından memnun olduklarını ifade etti.
Kırkağaç Belediyesi, Kurban Bayramında oluşması muhtemel çevre kirliliğinin önüne geçmek için kurban poşeti dağıttı.  Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından tek tek dağıtılan kurban poşetleri vatandaşın yüzünü güldürdü. Toplamda dağıtılan 12 bin adet kurban poşeti, çevre kirliliğinin önlenmesine büyük katkı sağlayacak.
“VATANDAŞLARIMIZ SIKINTISIZ BİR BAYRAM SÜRECİ GEÇİRECEK”
Kırkağaç Belediyesi tarafından her yıl poşet dağıtımının olduğunu dile getiren Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, “Vatandaşlarımızın huzuru için en ufak detayına kadar her türlü hizmeti düşünüyoruz. Her bayram olduğu gibi bu bayram da muhtarlarımızın destekleriyle Kurban Bayramı öncesi vatandaşlarımızın poşet sorunu yaşamaması için şimdiden poşet dağıtımına başladık. Vatandaşlarımız bayram süreci boyunca hiçbir sıkıntı yaşamayacaklar” dedi.
Vatandaşlar da yapılan hizmetlerden dolayı Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz ve Kırkağaç Belediyesine teşekkür etti.
 

DEVAMI

Foto Galeri

  • Kırkağaçtan Kareler
  • Etkinliklerimiz

Videolar

  • Kırkağac
Yaşar İsmail GEDÜZ
Belediye Başkanımız
baskan