Kırkağaç Belediye Başkanlığı

Araç Filomuza Yeni Bir Çöp Aracı Daha

Belediyemizden Haberler

Araç Filomuza Yeni Bir Çöp Aracı Daha


Kırkağaç Belediyesine, Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesinde kullanılmak üzere, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından çöp aracı hediye edildi.
Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından hibe edilen aracın kısa süre içerisinde Kırkağaç halkının hizmetine sunulacağını söyledi.
Çöp aracının hibe sürecinde destek olan yetkililere teşekkür ettiğini belirten Başkan Gedüz açıklamasında, “Belediyemize hibe edilen çöp toplama aracımızı teslim aldık. Her şey daha temiz ve daha yeşil bir Kırkağaç için. Ekiplerimizle birlikte daha temiz bir çevre ve yeşile önem veren belediye olmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.
 
 

DİĞER RESİMLER
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Başkan Gedüz, Hayvan Pazarında İncelemelerde Bulundu

Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, kurban bayramına az bir süre kala ilçede kurulan hayvan pazarını ziyaret ederek son duruma ilişkin birim amirlerinden bilgi aldı.  
PAZAR, ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA AÇILACAK
Hayvan pazarının önümüzdeki haftadan itibaren açılacağını vurgulayan Başkan Gedüz; “Koronavirüs tedbirleri kapsamında düzenlediğimiz hayvan pazarımızdan kotra alan kardeşlerimiz önümüzdeki hafta itibariyle hayvanlarını pazara getirebilecek. Satış yapacak tüm vatandaşlarımıza şimdiden hayırlı işler dileriz” şeklinde konuştu.
 

DEVAMI

TOKİ Binalarından Fotoğraflar

DEVAMI

Foto Galeri

  • Kırkağaçtan Kareler
  • Etkinliklerimiz

Videolar

  • Kırkağac
Yaşar İsmail GEDÜZ
Belediye Başkanımız
baskan