Kırkağaç Belediye Başkanlığı

Araç Filomuza Yeni Bir Çöp Aracı Daha

Belediyemizden Haberler

Araç Filomuza Yeni Bir Çöp Aracı Daha


Kırkağaç Belediyesine, Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesinde kullanılmak üzere, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından çöp aracı hediye edildi.
Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından hibe edilen aracın kısa süre içerisinde Kırkağaç halkının hizmetine sunulacağını söyledi.
Çöp aracının hibe sürecinde destek olan yetkililere teşekkür ettiğini belirten Başkan Gedüz açıklamasında, “Belediyemize hibe edilen çöp toplama aracımızı teslim aldık. Her şey daha temiz ve daha yeşil bir Kırkağaç için. Ekiplerimizle birlikte daha temiz bir çevre ve yeşile önem veren belediye olmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.
 
 

DİĞER RESİMLER
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

TOKİ Binalarından Fotoğraflar

DEVAMI

Koronavirüsle Mücadelede Muhtarlarla İş Birliği

Kırkağaç Belediyesi olarak koronavirüs tedbirleri kapsamında, 28 mahallemizde, vatandaşlarımızın kendi imkanlarıyla ilaçlama ve dezenfekte çalışmalarında kullanması için mahalle muhtarlarımıza atılmak üzere konsantre dezenfekte malzemesi teslim edildi. Başkan Gedüz konu ile ilgili yaptığı açıklamada, "Mahallelerimizde dezenfekte çalışmaları ekiplerimiz tarafından gerçekleştirildi ancak ilçe merkezindeki rutinle birlikte devam etmesi için muhtarlarımız ve köydeki vatandaşlarımızla iş birliği içinde olmaya karar verdik. Bu doğrultuda muhtarlarımızın mahallelerinde belirledikleri vatandaşlar tarafından köy merkezlerinde gerekli dezenfekte çalışmalarının yapabilmesi için konsantre dezenfekte malzemelerini ve maskelerini muhtarlarımıza teslim ettik" ifadelerine yer verdi.
 

DEVAMI

Foto Galeri

  • Kırkağaçtan Kareler
  • Etkinliklerimiz

Videolar

  • Kırkağac
Yaşar İsmail GEDÜZ
Belediye Başkanımız
baskan